İletişim Hattımız +90 232 328 00 83
teknokrom@teknokrom.com İ.A.O.S.B. 10039 Sk. No: 08 Çiğli İZMİR / TURKEY

AR-GE

 

 Firmamız 60 yılı aşkın faaliyet dönemi içerisinde bir çok yüksek teknoloji ürünü projeye imza atarak ülkemizde sayısız ilkleri gerçekleştirme başarısını göstermiştir. Yeni gelişen teknolojilerin takibi ve uygulanması konusunda firmamız yüksek hassasiyetini daima korumaktadır.

Bağlantıda bulunduğu, ismi tüm dünyaya yayılmış, firmalardan aldığı teknolojik destekleri kendi bilgi birikimiyle birleştirmek suretiyle üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin dünyanın o sektöre ait son teknolojisine sahip olmasını sağlamakla beraber aynı zamanda ürünün Türk menşei'li olmasıda firmamızın bir diğer övünç kaynağıdır.

Yüksek üretim teknolojisiyle imal edilen paslanmaz çelik likit gıda maddeleri depolama tankları üretim özellikleri ve işçilik kalitesinin üst düzeyde olması sonucunda ortaya, hem görsel hemde işlevsel bir mükemmellik, çıkarmaktadır. Üretim parkurunda bulunan robot - kaynak makinaları, tankalrın parçalarının el değmeden robot sistemiyle kaynatılmasını sağlayarak hem görsel güzelliği arttırmakta hemde ürün sağlamlığını garanti altına almaktadırlar. Robot sisteminin bir diğer avantajıda tank imalatını bir seri imalat haline getirmesi ve bu bakımdan da üretilen tüm tankların aynı kalite özelliklerini koruyabilmesine imkan vermesidir.